Пожежа промислових приміщень в смт Великі Бірки

Дата: 19.11.2016 09:21

Фото без описуПожежа промислових приміщень сталася у селищі Великі Бірки Тернопільського району. Площа пожежі становила 900 м.кв. На місце події прибули вогнеборці місцевої пожежної охорони смт. Великі Бірки. Було проведено розвідку і встановлено, що горять промислові приміщення місцевого підприємства.                                        Фото без опису                                                                                                Також на місце пожежі прибув черговий караул ДПРЧ-З Управління. Зусилля рятувальники спрямовували на недопущення перекидання полум’я на сусідню будівлю. Вогонь знищив покрівлю, внутрішнє облицювання стін, бетономішалку, вібростіл, меблі, інструменти. Від полум’я врятовано сусідню будівлю. Причини виникнення події та матеріальні збитки встановлюються.   (Посилання на http://nday.te.ua/u-ternopilskomu-rajoni-horily-promyslovi-prymischennya-foto/)