ПРЕЗЕНТАЦІЯ МІЖНАРОДНОГО СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ "КНИГА ДОБРА" ЗА УЧАСТЮ МІНІСТРА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ ПАВЛА КЛІМКІНА ВІДУЛАСЬ У ВЕЛИКИХ БІРКАХ

Дата: 09.10.2018 09:32

Вчора, о 18.00 год, під час відвідування Тернопільщини, з презентацією Міжнародного соціального проекту "КНИГА ДОБРА", до Великобірківського будинку творчості школяра завітав міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Візит міністра до Великих Бірок не був випадковим, адже наше селище є батьківщиною одного з авторів ідеї міжнародного проекту та його реалізації - українського культурного і громадського діяча в Естонії, Монаха Цистерціанського монастиря в Хюланді (Норвегія) з послухом у Таллінні, керівника Центру української культури в Таллінні Анатолія Лютюка. Та й учні Великобірківського БТШ починаючи з початку року беруть активну участь у проекті та мають вагомі здобутки. Директор Великобірківського БТШ Марія Кульчицька, керівники гуртків, селищний голова, керівники Тернопільського району, ознайомили високого гостя з діяльністю позашкільного закладу, розказали про його історію і сучасність та відомих на всю Україну вихованців, уродженців селища. В актовій залі гуртківці радо зустріли міністра та гостей, що його супроводжували.