Відбувся семінар-практикум Тернопільського РВ АМУ

У четвер, 15 грудня у м.Тернопіль відбувся семінар-практикум Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України на тему"Порядок формування тарифів на житлово-комунальні послуги: законодавчі зміни і особливості впровадження", модератором якого виступив Стемковський Владислав Володимирович, заступник Тернопільського міського голови. Активну участь у вище зазначеному заході взяли юрисконсульт Великобірківської селищної ради Кінаш Т.В. та економіст комунального підприємства Великобірківської селищної ради "Добробут" Бутковська Г.Ф.

Порядок денний семінару складався з наступних питань:

- загальний огляд змін, нововведень законодавства в сфері державної тарифної політики щодо водопостачання та водовідведення;

- законодавчі зміни в сфері державної тарифної політики щодо централізованого теплопостачання;

- особливості впровадження державної тарифної політики щодо поводження з побутовими відходами.

- запитання - відповіді.