НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УРАЇНИ ТАРАС ЮРИК CПІЛЬНО З КЕРІВНИЦТВОМ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ПОБУВАЛИ У ВЕЛИКИХ БІРКАХ

Дата: 02.02.2018 09:56

01 лютого, з робочою поїздкою до Великих Бірок прибули Народний Депутат України Тарас Юрик, голова Тернопільської райдержадміністрації Олександр Похилий, голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко, завідувач районного відділу освіти Василь Цаль. Основне питання яке цікавило гостей - виконання проектів, що стосувалися соцально-культурних закладів селища, які замовила Великобірківська селищна рада і фінансувалися спільно з державного і селищного бюджетів. Селищний голова Роман Мацелюх разом з гостями першим відвідали Будинок творчості школяра (БТШ) і Великобірківську музичну школу загальною площею всіх приміщень - 727 м. кв., де повністю завершені роботи з утеплення і реконструкції фасаду, замінені всі вікна на енергозберігаючі, встановлена відмостка по периметру будівлі, загальна кошторисна вартість проекту - 1396,781 тис. грн. Вихованці БТШ, з порога, радо зустрічали гостей піснею і добрими побажаннями. Гості прибули до школярів також не з пустими руками, а з щедрими дарунками - гуртківці з спортивного туризму отримали палатки та альпіністське спорядження, а позашкільний заклад комплект сучасної аудіо апаратури. Гості почули слова подяки від селищного голови, директора та педагогічного колективу БТШ. Наступний закпад де реалізовано проект по реконструкції даху корпусу №1, загальною кошторисною вартістю - 878,470 тис. гривень, з спільним фінсуванням за рахунок субвенції з держаного бюджету та селищного, це Великобірківска школа-гімназія ім С Балея. Директор школи гімназії Ольга Бас щиро подякувала гостям за допомогу попросила підтримки в реалізації наступних проектів та проведення поточних ремонтів. Побували також приїзжі у Великибірківському селищному будинку культури де тривають роботи з реконструкції даху і стелі будівлі, обговорили окремі питання з наступного проекту по облаштуванні внутрішніх приміщень СБК, термінів і джерел фінансування подальших робіт.