ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

03 квітня  2018  року о 14 00 год. під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 8 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто дев’ятнадцять питань порядку денного. Розпочалося засідання із розгляду питання організації проведення в селищі всеукраїнської акції «За чисте довкілля», далі, члени виконкому затвердили заходи щодо готовності пожежних водойм селища, утворили конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Великобірківської селищної ради та затвердили відповідне положення, погодили дефектний акт обстеження покрівлі очисних споруд КП «Добробут»,  інші питання порядку денного. Наприкінці засідання були розглянуті заяви громадян,  звернення установ, організацій. Завдяки конструктивній та плідній роботі, всі питання порядку денного були підтримані одноголосно.