Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

21 лютого 2017 року о 10 00 год. у великому залі Тернопільської районної державної адміністрації відбулося засідання колегії за участю сільських, селищних голів, голів об'єднаних територіальних громад Тернопільського району, участь в якому прийняв селищний голова Роман Мацелюх.

На розгляд колегії було винесено та розглянуто  такі питання порядку денного:

1)Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку та виконання бюджету району за 2016 рік та проект програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік;

2)Про виконання районного бюджету за 2016 рік;

3)Про підсумки призову на строкову військову службу і відбору кандидатів на військову службу за контрактом у 2016 році та завдання на 2017 рік;

4)Про виконання районної цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки.

Додаткову інформацію про результати засідання та прийняті рішення колегії можна отримати за посиланням:http://www.oda.te.gov.ua/ternopilska/ua/news/detail/131554.htm.