Відбулося перше у цьому році засідання виконкому селищної ради

Дата: 27.01.2017 10:27

26 січня 2017 року о 1500 год. відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради сьомого скликання. Загалом було розглянуто двадцять три питання порядку денного. Розпочалось засідання із доповіді головного бухгалтера селищної ради Конотопської О.В. про виконання селищного бюджету за дванадцять місяців 2016 року. За підсумками року селищний бюджет  по доходах виконано на 152% від запланованого.

У ході засідання члени виконкому  розглянули питання та прийняли відповідні рішення щодо стану зовнішнього освітлення селища та внесення змін до графіку його роботи, про підсумки роботи із зверненнями громадян у закладах освіти та культури селища та Великобірківській селищній раді за 2016 рік, затверджено фінансовий звіт КП Великобірківської селищної ради «Добробут» за 2016 рік, розглянуто заходи щодо впорядкування архіву селищної ради, заслухано питання щодо надання житлових субсидій жителям селища та інші поточні питання порядку денного. Окрім того, на засіданні йшлося про наболілу для селища проблему безпритульних тварин, а саме бездомних собак. За результатами детального обговорення цього питання, виконком затвердив проект Програми поводження з безпритульними тваринами в смт. Великі Бірки, який буде подано на розгляд чергової сесії селищної ради.   Також було розглянуто питання підвищення тарифів на пасажирські перевезення за маршрутом Тернопіль – Костянтинівка (Великі Бірки) та доручено селищному голові направити відповідний інформаційний запит перевізнику. Виконком  працював плідно та конструктивно, всі питання порядку денного були підтримані та ухвалено відповідні рішення.