ЖІНОЧИЙ ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ "ГАЛИЧАНКИ" ВЗЯВ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ МІЖКОНФЕСІЙНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ ДУХОВНОЇ ПІСНІ

Дата: 24.04.2018 10:40

Тернопіль єдине місто в Україні, яке має Міжнародний міжконфесійний фестиваль-конкурс духовної пісні та камерної музики “Я там, де є благословіння”. Розпочалось дійство ще у середу 18 квітня виступом хору з Сполучених Штатів Америки. Колектив приїхав з далекого штату Арканзас. У суботу, жіночий вокальний ансамбль " Галичанки " Великобірківського селищного будинку культури (керівник Людмила Береза), виступив в Українському домі «Перемога», виступи інших колективів відбувались на творчих майданчиках у церкві Матері Божої Неустанної Помочі, в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Діви Марії, а також в Тернопільському академічному обласному драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Цього року фестиваль об’єднав близько сорока професійних і творчих колективів та виконавців з України і зарубіжжя. Заключні виступи, гала концерт та вручення дипломів лауреатів відбулися у неділю у 13 годині в Тернопільській філармонії.