Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

30 січня 2017 року о 12 00 год. у великому залі Тернопільської районної державної адміністрації відбулося засідання колегії за участю сільських, селищних голів, голів об'єднаних територіальних громад Тернопільського району, активну участь в якому прийняв селищний голова Роман Мацелюх.

На розгляд колегії було винесено та розглянуто  такі питання порядку денного:

1) про ефективність заходів, які вживались для забезпечення дієвої боротьби із злочинними проявами та корупцією на території району у 2016 році;

2) про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади  виконавчими комітетами сільських, селищних рад у 2016 році.

Після обговорення питань порядку денного перед сільськими, селищними головами, головами об’єднаних територіальних громад виступив районний військовий комісар Бойко Микола Петрович щодо розповсюдження в населених пунктах району рекламно-агітаційних матеріалів та вдосконалення системи взаємодії з територіальними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації в інтересах комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями військової служби за контрактом.

Додаткову інформацію про результати засідання та прийняті рішення колегії можна отримати за посиланням: http://www.oda.te.gov.ua/ternopilska/ua/news/detail/130228.htm.