Відбувся семінар:"Новоутворені ОТГ Тернопільщини: перші кроки, дії, заходи"

03 грудня 2019 року, відбувся семінар у Тернопільському офісі з розвитку місцевого самоврядування на тему: "Новоутворені ОТГ Тернопільщини: перші кроки, дії, заходи", активну участь у якому взяли представники виконавчого апарату Великобірківської селищної ради. У рамках семінару розглядалися питання щодо дій та заходів, які необхідно провести до початку перших сесій рад ОТГ. Учасники отримали низку рекомендацій і зразків документів щодо організації та проведення перших сесій рад ОТГ, кадрових питань та питань проходження служби в органах місцевого самоврядування. Акцентувалася увага на важливості дотримання процедури реорганізації сільських рад, які припиняються внаслідок добровільного об’єднання територіальних громад.Також розглядалися питання управління гуманітарним простором, фінансової децентралізації та комунікації в новоутворених ОТГ.