Оголошення про намір передачі комунального майна в оренду

Великобірківська селищна рада має намір передати в оренду частину нежитлового приміщення, розташованого на другому поверсі адмінбудівлі Великобірківської селищної ради за адресою: вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області.

Загальна  площа:  16.8 м2

Термін оренди: 2 роки 11 місяців.

Вартість об’єкту оренди: 30415.00 грн. (без ПДВ).

Орендна   плата за перший місяць: 381.00 грн. без  ПДВ (коригується на індекс інфляції).

Балансоутримувач: Великобірківська селищна рада, Тернопільського району, Тернопільської області.

Термін прийняття заяв на оренду – 30 робочих днів з дня наступного після розміщення оголошення (з 25.10.2016 року).

Заяви про оренду приймаються за адресою: Великобірківська селищна рада, вул. Грушевського, 53, смт Великі Бірки, поштовий індекс – 47740.

Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: (0352) 49-23-60.