ВІВАТ ГІМНАЗІЄ! УРОЧИСТА АКАДЕМІЯ З НАГОДИ ДНЯ ГІМНАЗІЇ

Дата: 15.05.2019 11:00

14 травня 2019 року, у НВК "Великобірківська ЗОШ І-ІІІст.- гімназія ім. Степана Балея", в якій навчаються 464 учні та працюють 44 вчителі, відзначали вже традиційне свято День гімназії. На урочисту академію, до актової зали школи, прийшли учні семи гімназійних класів та їх вчителі. Привітати з Днем гімназії прибули голова Тернопільської райдержадміністрації Олександр Похилий, заступник голови з гуманітарних питань Андрій Колісник, завідувач відділу освіти Тернопільської РДА Василь Цаль, Великобірківський селищний голова Роман Мацелюх. Розпочали урочисту академію з колективного виконання гімну "Віват гімназіє", далі звучали теплі привітання від директора Ольги Бас та запрошених гостей. Кращі гімназисти - переможці конкурсів та олімпіад отримали грамоти та оригінальні подарунки. Після проведення урочистостей учні старшокласники взяли участь у науковій конференції відділення Малої академії наук.