Селищний голова прийняв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

24 липня 2018 року о 10 00 год. у великому залі Тернопільської районної державної адміністрації відбулося засідання колегії за участю сільських, селищних голів, голів об'єднаних територіальних громад Тернопільського району, структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради. Участь у роботі колегії прийняв селищний голова Роман Мацелюх. На засіданні були розглянуті питання роботи господарського комплексу району у І півріччі 2018 року, виконання бюджету Тернопільського району та районного бюджету за  перше півріччя 2018 року, пенсійного забезпечення в районі та обслуговування громадян на рівні територіальних громад, забезпечення виконання заходів з профілактики правопорушень та боротьби з злочинністю на території району, протидії проявам корупції в I півріччі 2018 року, роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування щодо посилення виконавської дисципліни, реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та районної державних адміністрацій та інші питання поточної роботи.