ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

27 грудня  2018  року, о 12 00 год., під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 8 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто дев’ять питань порядку денного. Розпочалося засідання із розгляду питань щодо затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення КП Великобірківської селищної ради «Добробут» та ініціювання громадських слухань по зазначеному питанню. Далі, члени виконкому затвердили план роботи виконкому  селищної ради на I півріччя 2019 року, розглянули заяви громадян щодо присвоєння адресних номерів об’єктам нерухомості, інші питання порядку денного. За результатами голосування, всі рішення були прийняті одноголосно.