Великобірківська селищна рада оголошує конкурс щодо передачі в оренду нерухомого майна

Великобірківська селищна рада оголошує конкурс щодо передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності громади смт. Великі Бірки – нежитлове приміщення будівлі «Ткацький цех», загальною площею 50.1 м2, що розташоване за адресою:вул. Грушевського, 97 «П-1», смт Великі Бірки.

Мета використання: під розміщення гаража; складського приміщення.

Термін оренди: 2 роки 11 місяців.

Розмір орендної плати:згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна та незалежної оцінки об’єкту оренди для визначення орендної плати,орендна плата становитиме 900.00 грн./місяць.

Об’єкти оренди можуть бути передані в оренду для здійснення іншого виду діяльності згідно умов, що будуть визначені у договорі оренди.

Заяви щодо оренди об’єктів комунальної власності, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються в приміщенні Великобірківської селищної ради з 8-30 до 17-45 год. (перерва з 13-00 до 14-00) за адресою: смт Великі Бірки, вул. Грушевського, 53.

Заяви із зазначенням найменування, місцезнаходження та платіжних реквізитів (МФО, код, розрахунковий рахунок) про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів подаються на ім’я селищного голови.

Фізичні та юридичні особи, які бажають укласти договір оренди, направляють заяву, проект договору оренди, а також інші документи згідно з переліком, що визначається Фондом державного майна України (далі - матеріали), на ім'я селищного голови, за адресою: 47740, смт Великі Бірки, вул. Грушевського, 53, Великобірківська селищна рада, тел./факс: (0352) 49-23-60.

Всі копії документів засвідчуються мокрою печаткою (для фізичних осіб за умови її наявності) та підписом керівника із зазначенням дати.

Строк прийняття заяв: протягом 10 календарних днів після розміщення оголошення. Розгляд конкурсних пропозицій подавати до 1400 год. 11.06.2019 року. Конкурс відбудеться о 1500 год. 11.06.2019 року. Додаткову інформацію можна отримати за адресою: смт Великі Бірки, вул. Грушевського, 53, Великобірківська селищна рада, тел./факс: (0352) 49-23-60.

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

 

Українське ділове мовлення. Календар свят

Логін: *

Пароль: *