СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ ТА ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

В понеділок,  27 березня, під керівництвом селищного голови Романа Мацелюха було проведено чергову щотижневу апаратну нараду за участю працівників виконавчого апарату ради, директора КП «Добробут», начальника Великобірківської МПО, доглядача селищного кладовища.

У ході наради були розглянуті питання підготовки до чергової сесії селищної ради та доручено головному бухгалтеру розробити проекти рішень про внесення змін до селищного бюджету щодо виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації капітального ремонту покрівель комунальних закладів територіальної громади смт. Великі Бірки, а саме: адмінбудинку селищної ради, селищного будинку культури та Великобірківської ЗОШ I-III ст.-гімназії ім. С. Балея.  Також,  в рамках проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», адмінкомісії при виконавчому комітеті селищної ради доручено 29 березня провести обстеження вулиць селища на предмет утримання останніх у належному санітарному стані.                По закінченню наради, селищним головою окреслено першочергові завдання на поточний робочий тиждень та надано відповідні доручення.