ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У НВК "ВЕЛИКОБІРКІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІст.-ГІМНАЗІЇ ім. СТЕПАНА БАЛЕЯ"

Дата: 27.04.2018 12:03

Вчора, 26 квітня, у День пам'яті Чорнобильської трагедії в НВК "Великобірківська ЗОШ І-ІІІст.-гімназія ім. Степана Балея" пройшов день цивільного захисту. Близько 11 год. дня прозвучали два довгих дзвінки - умовний сигнал оповіщення школярів про "пожежу" і початок евакуації. Без паніки, злагоджено, клас за класом, впродовж 3 хвилин, 440 учні, вчителі і тех. працівники відпрацювали навички згідно плану евакуації при пожежі і покинули корпус №1. У дворі школи-гімназії учнів вже чекав сучасний пожежний автомобіль-автоцистерна на базі шасі МАЗ і особовий склад чергового караулу 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС у Тернопільській області. Демонстрація сучасної пожежної техніки і засобів пожежогасіння викликала велику зацікавленість у дітлахів і старших учнів, майбутніх вогнеборців.