МЕШКАНЦІ МАЛОГО ХОДАЧКОВА І КОСТЯНТИНІВКИ ОДНОСТАЙНО ПІДТРИМАЛИ УТВОРЕННЯ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 09.07.2018 12:30

В неділю 8 липня, о 17.00 біля сільського клубу Малого Ходачкова, відбулися другі громадські слухання стосовно ініціативи приєднання/об'єднання сіл Малий Ходачків та Костянтинівка. Обговорено пропозицію, що єдина надійшла від Великобірківської селищної ради про утворення ОТГ з центром у Великих Бірках. Впродовж даного громадського слухання зареєстровано 171 житель з обох сіл Малоходачківської сільської ради. На початку обговорення присутніми заслухано звіт ініціативної групи, представниками якої є: Степан Недошитко, Світлана Гуменна, Олександр Пиндус, Андрій Марщівський (обраних на попередніх слуханнях - 24 червня). Ініціативна група досить детально проінформувала учасників громадських слухань про ініціативу приєднань до Великогаївецької та Байковецької ТГ, навела фінансові показники та переваги і недоліки варіантів даних приєднань. Окремо деталізовано перспективу створення Великобірківської громади. Великобірківський селищний голова Роман Мацелюх у своєму виступі переконливо закликав присутніх спільно утворити Великобірківську ОТГ, надав грунтовні відповіді на питання учасників громадських слухань. Позаяк, жителі вирішили не відтерміновувати свій вибір, вирішено провести голосування громадою двох сіл, в результаті якого - абсолютна більшість учасників громадського слухання підтримала утворення Великобірківської ОТГ з центром у смт. Великі Бірки (один житель "утримався"). Відтак, остаточне вирішення цього питання повинна прийняти сесія Малоходачківської сільської ради, прийнявши відповідне рішення.