У СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПРОВЕДЕНО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЙ ТА ВИПЛАТ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

06 березня 2019 року, о 1030 год., в рамках виїзного прийому громадян спеціалістами Тернопільського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України Тернопільської області та Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації, в актовому залі Великобірківської селищної ради, проведено роз’яснювальну роботу з питань монетизації субсидій та підвищення і перерахунку пенсійних виплат громадянам - мешканцям смт Великі Бірки. З вищевказаних питань консультували фахівці: Талалай Ю.В., головний спеціаліст з питань організаційної роботи Тернопільського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України Тернопільської області, Глух Т.Г., начальник Управління Тернопільського об’єднаного Пенсійного фонду України Тернопільської області, Лебідь І.О., начальник відділу з питань призначення пенсій Тернопільського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України Тернопільської області та Гуменна І.І., заступник начальника Управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації.