Відбулась 17 позачергова сесія Великобірківської селищної ради

02 лютого 2017 року відбулася 17 позачергова сесія Великобірківської селищної ради VII скликання. Необхідність скликання позачергової сесії виникла  у зв’язку із змінами податкового законодавства та відповідно до цього, затвердженням нових ставок місцевих податків і зборів на території Великобірківської селищної ради. Також, депутатами було  затверджено Звіт про виконання Великобірківського селищного бюджету за 2016 рік, план роботи Великобірківської селищної ради на 2017 рік, Програму поводження з безпритульними тваринами в смт. Великі Бірки, прийнято рішення щодо розірвання договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади селища Великі Бірки із ФО-П Дроздовською Є.Є. та інші питання порядку денного.