Відбулося засідання Постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, освіти та культури, соціального захисту населення, медицини та торгівлі

Дата: 19.02.2019 13:08

19 лютого 2019 року, о 10 00 год. у селищній раді відбулося засідання Постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, освіти та культури, соціального захисту населення, медицини та торгівлі, яке провів голова комісії - депутат Віктор Попко. У роботі комісії  активну участь прийняли секретар ради Тамара Матвєєва, головний бухгалтер селищної ради Оксана Конотопська, спеціаліст-юрисконсульт Тарас Кінаш. Під час засідання розглянуто двадцять питань порядку денного, винесених на розгляд чергової 32 сесії селищної ради, надано висновки та рекомендації щодо зазначених питань та підготовлено відповідні проекти рішень.