Тернопільським РВ АМУ проведено практикум з формування та виконання бюджетів місцевими радами на 2019 рік

У четвер,  15 листопада 2018 р., в рамках реалізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує  Асоціація міст України за підтримки USAID, проведено семінар-практикум на тему «Особливості формування та виконання бюджетів ОТГ. Ефективне управління фінансовими ресурсами. ПЦМ», участь в якому прийняла Інспектор по веденні бухгалтерського обліку Великобірківської селищної ради – Пласконіс Л.І. В ході практикуму було розглянуто та обговорено ряд важливих питань  щодо формування бюджету на 2019 рік  та застосування програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів.