ВСТАНОВЛЕННЯ КУПОЛА І ХРЕСТА НА ЦЕРКВІ СВЯТИХ ВЕРХОВНИХ ПЕТРА І ПАВЛА У ВЕЛИКИХ БІРКАХ

Дата: 03.12.2017 13:11

02 грудня 2017 року на новозбудованій церкві Святих верховних апостолів Петра і Павла, в присутності багатьох парафіян, що затамувавши подих, з трепетним хвилюванням, спостерігали за цією подією, майстри-будівельники встановлювали купол та хрест. З булатним, золотавого відливу, покриттям, шестиметровий красень купол із двометровим хрестом виготовили та встановили, майстри з с. Ценів, Козівського району, що на Тернопільщині. Після завершення робіт адміністратор парафії Святих верховних апостолів Петра і Павла о. Іван Яцик спільно з присутніми 116-ма парафіянами відслужив біля хреста подячну молитву, склав слова подяки усім присутнім і жертводавцям, та Тернопільсько-Зборівській архієпархії УГКЦ, що долучилися і долучаються до будівництва храму.