Відбулося засідання Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування

Вчора, 20 липня о 14.00 год. відбулося чергове засідання Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування. Першим питанням на порядку денному розгянуто та детально обговорено план заходів щодо розробки генерального плану селища, прийнято проект рішення до чергової сесїї селищної ради з даного питання.Також розглянуто заяви та звернення громадян і організацій, подані у міжсесійний період. У роботі комісії прийняли активну участь голова постійної комісії Микола Геличак, селищний голова Роман Мацелюх, секретар ради Тамара Матвєєва, замлевпорядник Галина Мішанець, представники організацій, заяви і звернення яких розглядалися. Після детального вивчення та обговорення питань порядку денного, комісією рекомендовано винести зазначені питання на чергове засідання сесії селищної ради.