ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

26 травня для  учнів НВК «Великобірківська загальноосвітня  школа І-ІІІ ст. – гімназія ім. С. Балея» пролунав «останній дзвінок»,  завершився навчальний рік. Це день важливий для кожного з нас, цей день має своє особливе значення. Для дітей – це набуті нові знання, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. Директор гімназії Бас Ольга Олексіївна привітала всіх присутніх зі святом, побажала всім хорошого відпочинку влітку, а випускникам − успіхів під час ЗНО та вдалої життєвої кар’єри.

Розділити радість свята із учнями та педагогами прибули народний депутат України обраний від Зборівського одномандатного виборчого округу № 165 Юрик Т.З., голова Тернопільської райдержадміністрації Похилий О.І, начальник райвідділу освіти Цаль В.З., селищний голова Роман Мацелюх,  які вручили грамоти та подяки переможцям і призерам предметних олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань, відзначили нагородами вчителів, які підготували учнів-переможців та привітали з святом останнього дзвоника.

Це особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях, амбітних планів і величних звершень, невгамовності і пошуку ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Тому бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.