Відбувся семінар-навчання для секретарів сільських та селищних рад району

Дата: 18.05.2018 13:43

18 травня 2018 року о 10 00 год. у малому залі Тернопільської райдержадміністрації відбувся семінар - навчання для секретарів сільських (селищних) рад, активну участь в якому взяли секретар Великобірківської селищної ради Тамара Матвєєва та спеціаліст II категорії селищної ради Наталія Цар. В ході роботи було обговорено питання зміни порядку надання населенню житлових субсидій та підготовку паспорта населеного пункту. Доповідачі, які взяли участь у семінарі, не лише озвучили актуальну та корисну для присутніх інформацію, а й відповіли на численні запитання. За результатами проведення семінару-навчання розглянули пропозиції щодо актуальних питань, які будуть винесені на наступне засідання семінару для налагодження спільної роботи керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та виконкомів сільських, селищних  рад району.