ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ПРОЙШОВ У ВЕЛИКИХ БІРКАХ

Дата: 09.05.2019 13:47

8 травня 2019 року, 0 12 год. на військовому кладовищі у Великих Бірках було проведено панахиду за воїнами, що загинули у Другій світовій війні в боротьбі з нацизмом та урочисте покладання квітів до братських могил радянських воїнів та Меморіалу борцям полеглим за волю України. В урочистому заході прийняли участь керівники Тернопільського району: голова райдержадміністрації Олександр Похилий, голова районної ради Андрій Гайлайко, їх заступники керівники відділів та управлінь РДА, а також Великобірківський селищний голова Роман Мацелюх, директор Великобірківської ЗОШ І-ІІІ ст.гімназії ім. С.Балея Ольга Бас, депутати, члени виконкому і працівники селищної ради, мешканці та гості селища, учні 5-11 класів та вчителі Великобірківської ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії ім. Степана Балея. Панахиду за полеглими у ІІ світовій війні відправив адміністратор парафії о. Іван Яцик, до присутніх звернулись керівники району, селищний голова Роман Мацелюх, учні школи розповіли передісторію Дня пам'яті та примирення. Учасники заходу вшанували пам’ять всіх жертв ІІ світової війни, полеглих воїнів АТО хвилиною мовчання та поклали квіти до братських могил воїнів червоної армії та могил вояків УПА, що загинули в боротьбі з нацистами.