Великобірківський селищний голова прийняв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

30 січня 2018 року о 10 00 год. у великому залі Тернопільської районної державної адміністрації відбулося засідання колегії за участю сільських, селищних голів, голів об'єднаних територіальних громад Тернопільського району, активну участь в якому прийняв селищний голова Роман Мацелюх. На засіданні були розглянуті питання про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільського району за 2017 рік; про ефективність заходів, які вживались для забезпечення дієвої боротьби із злочинними проявами та корупцією на території району у 2017 році; про стан зовнішнього протипожежного водопостачання району; про роботу центру надання адміністративних послуг Тернопільської районної державної адміністрації;про організацію роботи із зверненнями громадян та їх особистого прийому у 2017 році; про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчими комітетами сільських, селищних рад у 2017 році та інші питання поточної роботи.

Посилання на інформацію: http://www.oda.te.gov.ua/ternopilska/ua/news/detail/147397.htm.