ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОР ОВЧАРУК У ВЕЛИКИХ БІРКАХ ОГЛЯНУВ ТЕПЛОГЕНЕРАТОРИ МІСЦЕВОГО ВИРОБНИКА - КОМПАНІЇ УТС

Дата: 11.05.2017 13:54

В п'ятницю 5 травня, очільник обласної ради Віктор Овчарук разом із доктором технічних наук, професором, академіком Академії економічних наук України Валерієм Федорейком побували у Великих Бірках де місцевий підприємець Віктор Шульга засновник і гендиректор компанії "Українські технологічні системи" http://www.tehnosystems.com/ua/ розробляє і виготовляє інноваційні теплогенератори для твердопаливних котлів, промислові пальники на біомасі, піролізні утилізатори промислових і побутових відходів. Лінійка потужностей від 10 кВт до 4000 кВт, пальники – до 10 000 кВт,  паливом для яких може бути практично весь спектр існуючих в природі відходів, що мають горючі властивості. Віктор Овчарук відзначив важливість проектів, адже все, що місто вивозить на смітники, може принести користь, тим самим зменшуючи негативний вплив на навколишнє середовище та виробляючи дешеву теплоенергію.