Великобірківський селищний голова прийняв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

30 травня 2017 року о 10 00 год. у великому залі Тернопільської районної державної адміністрації відбулося засідання колегії за участю сільських, селищних голів, голів об'єднаних територіальних громад Тернопільського району, активну участь в якому прийняв та виступив селищний голова Роман Мацелюх. На засіданні було розглянуто питання про заходи районної державної адміністрації щодо підготовки соціальної інфраструктури та господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років; про стан виконання заходів Державної цільової програми «Шкільний автобус»; про участь команд сільських, селищних рад у XXVII сільських спортивних іграх Тернопільського району. По закінченню засідання колегії, селищний голова Роман Мацелюх провів робочу зустріч з головою Тернопільської райдержадміністрації Похилим О.І. та першим заступником голови Тернопільської райдержадміністрації Осядачем В.Б., на якій обговорювалися  питання фінансування реалізації проектів щодо реконструкції даху будівлі Великобірківської ЗОШ І – ІІІ ст. – гімназії ім. С. Балея та реконструкції водопровідної мережі з послідуючим відновленням дорожнього полотна по вул. Т. Шевченка в смт. Великі Бірки, і інші питання поточної роботи.