Відбулося засідання Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування

17 квітня, о 10 00 год., у селищній раді, відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування, яке провів голова комісії - депутат Микола Геличак. Під час роботи комісії  розглянуто питання виготовлення генплану смт. Великі Бірки, заяви та звернення громадян і землевпорядної документації відведення земельних ділянок. У роботі комісії  активну участь прийняли селищний голова Роман Мацелюх, замлевпорядник Галина Мішанець, спеціаліст-юрисконсульт Тарас Кінаш.  Всі питання порядку денного комісією одноголосно рекомендовано винести на розгляд 26 сесії селищної ради.