Підготовка до пленарного засідання 15 сесії селищної ради

28 листопада 2016 року о 1200 год. відбулося засідання Постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, освіти та культури, соціального захисту населення, медицини та торгівлі.

На розгляд  комісії було винесено такі питання:

1.Про затвердження Програми енергозбереження по Великобірківській селищній раді на 2016 – 2020 роки.

2.Про внесення змін до селищного бюджету.

3.Про затвердження договорів укладених селищним головою від імені Великобірківської селищної ради.

4.Про затвердження розпоряджень селищного голови щодо виділення коштів, прийнятих у міжсесійний період.

5.Про хід виконання Програми реформування    розвитку житлово-комунального господарства в  селищі Великі Бірки на 2016-2020 роки.

6. Про надання матеріальної допомоги Цар Н.Є., спеціалісту II категорії Великобірківської селищної ради.

У роботі комісії прийняли участь і витупили з пропозиціями щодо прийняття програми енергозбереження, внесення змін до селищного бюджету, та інш. селищний голова Роман Мацелюх та головний бухгалтер селищної ради Оксана Конотопська. Після обговорення і внесення доповнеь і поправок усі винесені на розгляд проекти рішень було підтримано, питання порядку денного засіданням постійної комісії вирішено винести на розгляд чергової сесії селищної  ради.