Підготовка до пленарного засідання 15 сесії селищної ради

28 листопада 2016 року о 1400 год. відбулося засідання Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного впорядкування.  

На розгляд  комісії було винесено такі питання:

1. Про розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення МАФів по здійсненню роздрібної торгівлі в центральній частині селища.

2.Про розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення виробничої бази КП «Добробут».

3.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Дідуха В.М.

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Сум В.Д.

5.Про дозвіл гр. Мазур М.Є. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

6. Про розгляд листа Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

Усі проекти рішень було підтримано, питання порядку денного засіданням постійної комісії вирішено винести на розгляд чергової сесії селищної  ради.

 

« повернутися до списку новин

 

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *