ФІНАЛЬНИЙ МАТЧ З МІНІ ФУТБОЛУ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ ВІДБУВСЯ У ВЕЛИКИХ БІРКАХ

Дата: 18.02.2018 16:14

18 лютого, на майданчиках з штучним покриттям, у Великих Бірках (група "А" - 9 команд) і Великих Гаях (група "В" - 9 команд) відбулись, вже традиційні, змагання за Кубок Тернопільського району з міні-футболу 2018 року, присвяченого, пам'яті Героїв Крут. Бригаду арбітрів очолив головний суддя змагань - Віктор Вонсич. Всього у змаганнях взяли участь 18 команд з сіл і селищ Тернопільського району.Фінальніігри за перші три призові місця відбулись пополудні у Великих Бірках. Футбольні пристрасті, в боротьбі за перше місце, вирували до останньої секунди другого тайму між командами Великої Березовиці і Дубівців. Фінальний свисток змагань зафіксував рахунок 4:2 на користь гостей з Дубівців які переконливо посіли перше місце, друге команда з Великої Березовиці, а великобірківчани третє.Загалом великобірківчани провели сім матчів у цих змаганнях - лише в одному поступилися Дубівцям з рахуком 4:0. Головний суддя змагань Віктор Вонсич разом з начальницею відділу молоді та спорту Тернопільської райдержадміністрації Ганною Галич підводячи підсумки, подякували учасникам і організаторам змагань, вручили кубки, грамоти та подарунки переможцям.

Посилання