ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 25 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ВЕЛИКОБІРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

15 березня 2018 року о 14 00 год. відбулось пленарне засідання двадцять п'ятої позачергової сесії Великобірківської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Романа Мацелюха. В роботі сесії взяли участь 8 депутатів із 14 обраних. На розгляд сесії було винесено питання про внесення змін до селищного бюджету на 2018 щодо збільшення обсягу видатків за рахунок субвенції з державного бюджету для придбання обладнання - комплексу "Пішохідний перехід", а також, внесено зміни до спецфонду селищного бюджету (збільшено видатки) для здійснення реконструкції об'єктів соціальної інфраструктури селища (селищного будинку культури, будинку творчості школяра і музичної школи, Великобірківської ЗОШ I-III ст. - гімназії ім. С. Балея").