Відбулося засідання адмінкомісії Великобірківської селищної ради

07 червня 2018 року, о 14 00 год., відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Великобірківської селищної ради, яке провів голова адмінкомісії - селищний голова Роман Мацелюх. Під час роботи комісії розглянуто матеріали протоколу про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами), складеного ГУНП Тернопільського відділу поліції. За результатами розгляду, комісією винесено постанову  про накладення адмінстягнення на винну особу. Далі, адмінкомісією було розглянуто звернення гр. Снігура Є.М. та в різному, дотримання жителями селища правил благоустрою в смт. Великі Бірки.    Наступне засідання адмінкомісії відбудеться по мірі поступлених протоколів та звернень громадян – жителів селища.