Відбулося засідання конкурсної комісії з відбору суб”єктів оціночної діяльності

Дата: 07.05.2018 17:22

07 травня 2018 року о 1600 год.  відбулося засідання конкурсної комісії селищної ради з відбору субєктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади смт. Великі Бірки - частини нежитлового приміщення 2-го поверху Великобірківського селищного будинку культури, загальною площею 14.1 м2. Місцезнаходження об'єкта: 47740, вул. Шевченка, 2а, смт. Великі Бірки, Тернопільського району.  Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності здійснювався відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади смт. Великі Бірки, затвердженого рішенням VI сесії Великобірківської селищної ради від 07.06.2016 року № 157. До участі в конкурсі допускалися претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної оціночної діяльності з оцінки майна за напрямом 1 «Оцінка об'єктів у матеріальній формі» та спеціалізацією в межах цього напряму «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у т.ч. земельних ділянок, та майнових прав на них». Переможцем конкурсу одноголосно визнано ФОП Білоус О.І.