Відбулося засідання Адмінкомісії при виконавчому комітеті селищної радиї ради

Дата: 24.11.2016 17:27

24 листопада 2016 року о 1400  год. відбулося засідання Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Великобірківської селищної ради. На засіданні адмінкомісії розглянуто заяву працівників ТОВ "Бондіолі і Павезі Україна" щодо забезпечення дотримання екологічних норм ПП "Гранд Тур Тернопіль". На засіданні комісії від сторін були присутні: Дзьова Галина Іванівна, головний бухгалтер ТОВ "Бондіолі і Павезі Україна" і Дрозд Віктор Іванович, директор ПП "Гранд Тур Тернопіль".                                                                                                                                                                                                                                                                       За результатами розгляду заяви, адмінкомісією надано двохмісячний строк ПП "Гранд Тур Тернопіль" для вжиття заходів, щодо усунення порушень та забезпечення дотримання норм екологічного законодавства України.