Відбулося засідання регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування

Сьогодні, 29 березня 2018 року, з ініціативи Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України, відбулося засідання регіональної платформи на тему: "Стан процесу децентралізації в Тернопільській області. Розвиток безпеки в ОТГ Тернопільщини» за участю народних депутатів України Тараса Юрика, Романа Заставного та Ігоря Побера, керівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, представників органів місцевого самоврядування. В зв'язку з тим, що селищний голова перебуває у відпустці участь в зазначеному заході  взяв юрисконсульт селищної ради Тарас Кінаш. Учасники засідання обговорили питання, що стосуються процесу децентралізації та ухвалення законопроекту про визнання міст обласного значення спроможними територіальними громадами.