УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ У ВЕЛИКИХ БІРКАХ

Сьогодні, 23 серпня о 12.00 год., у День Державного Прапора України, відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України на пам'ятному знаку перед селищною радою. Вже стало доброю традицією, право підняти державний прапор України, у цей святковий день, згідно рішення виконкому селищної ради, надається великобірківчанам, які внесли вагомий особистий внесок у розвиток громадсько-політичного, соціально-культурного, освітнього, розвитку селища. У цей день право підняти прапор надано лікарю-рентгенологу вищої категорії, із 44-ти річним стажем, Богдану Суму та активному учаснику національного відродження в Україні кінця 80-х початку 90-х рр. Володимиру Яловому. В присутності представників громадськості селища, старшокласників та вчителів Великобірківської школи - гімназії ім. С. Балея, працівників культосвітніх закладів, депутатів і працівників селищної ради, під виконання Державного Гімну України, синьо-жовтий стяг урочисто піднято на фгагштоці пам'ятного знаку перед селищною радою.