ДО ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ВЕЛИКОБІРКІВЧАН ЗАВІТАВ СВ. МИКОЛАЙ

До дітей сиріт, напівсиріт, інвалідів, матерів одиначок з багатодітних та малозабезпечених сімей і батьків учасників АТО, запрошених в день Св. Миколая, до Великобірківської селищної ради завітав Св. Миколай.
   Вчителі та школярі Великобірківської  ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназії  ім. С. Балея, за підтримки виконкому селищної ради, благодійної допомоги місцевих підприємців, влаштували для десятків діток, їх батьків та бабусь захоплююче свято з нагоди Дня Св. Миколая. Учні 5-А класу, під керівництвом педагога - організатора Івасечко Наталії Мирославівни та музичного керівника Грицан Наталії Іванівни, організували для малечі цікаву, захоплюючу виставу, головні герої якої, чекаючи на прихід Св. Миколая, потрапляють у різні пригоди. А на завершення театралізованого дійства святий Чудотворець на радість усіх дітлахів приніс подарунки.