Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 29.11.2016 18:50

Фото без опису29 листопада 2016 року о 1500 год. відбулося вісімнадцяте засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради сьомого скликання. Під час засідання, яке пройшло під головуванням селищного голови Романа Мацелюха, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили наступні питання порядку денного:

1. Про розгляд проекту «Програми енергозбереження по Великобірківській селищній раді на 2016 – 2020 роки».
  2. Про стан зовнішнього освітлення в селищі Великі Бірки та внесення змін до графіку роботи зовнішнього освітлення в селищі Великі Бірки.
  3. Про надання дозволу на підключення до центральної каналізаційної мережі корпусу «В» ТОВ «Хлібодар Плюс».
  4. Про розгляд листа відділу проектно – кошторисної роботи та ціноутворення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.
  5. Про організацію святкування дня Св. Миколая в смт. Великі Бірки.
  6. Про розгляд звернення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району.
  7. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 18.01. 2016 року № 14-од «Про організацію військово – облікової роботи на території Тернопільського району в 2016 році».
  8. Про видачу ордера на знесення зелених насаджень пошкоджених внаслідок складних погодних умов (буревію) в центральній частині селища.
  9. Про стан пожежних водойм на території селища Великі Бірки.
  10. Про присвоєння адресного номера багатоквартирному житловому будинку ОК ЖБК «Великобірківська «Мрія».
  11. Про присвоєння адресного номера садовому будинку гр. Гаврилюк О.В.
  12. Про присвоєння адресного номера житловому будинку гр. Бас М.П.
  13. Про дозвіл на виготовлення проектно – кошторисної документації для будівництва садового будинку гр. Якимів Р.П.
  14. Про дозвіл на газопостачання новозбудованого житлового будинку та господарської будівлі гр. Радецькому Р.І.

Інші питання поточної роботи. Різне. За підсумками розгляду питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.