Великобірківська ОТГ - в перспективному плані формування територій громад області!

Сьогодні, 1 березня, у Тернопільській обласній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад області, активну участь в якій прийняв селищний голова Роман Мацелюх. Робоча група розглянула пропозиції щодо внесення змін, які насамперед стосуються визначення потенційних центрів громад та їхніх меж на неохопленій попереднім перспективним планом території, а також визначення територій рад, які доєднаються до уже існуючих громад.                                                                                                 Поданим на розгляд проектом змін передбачалося надання можливості та стимулювання існуючих рад до приєднання в уже сформовані ОТГ. Попередньо пропонується визначення 56 перспективних громад, серед яких будуть 12 існуючих громад без змін, 30 існуючих громад з розширенням та 14 нових громад, серед яких Великобірківська ОТГ в складі селищної ради та трьох сусідніх сільських рад. Консультації з приводу формування меж нових ОТГ тривають.