ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ У ВЕЛИКИХ БІРКАХ

  Сьогдні, 8 травня 2017 року, 0 12 год. на військовому кладовищі у Великих Бірках було проведено панахиду за загиблих у Другій світовій війні та урочисте покладання квітів до братських могил радянських воїнів та Меморіалу борцям полеглим за волю України. 
  В урочистому заході взяли участь Великобірківський селищний голова Роман Мацелюх, директор Великобірківської ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназії ім. С.Балея Ольга Бас, ветеран учасник бойових дій ІІ світової війни Лідія Щурова, депутати та члени виконкому і працівники селищної ради, мешканці та гості селища, учні та вчителі Великобірківської ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії ім. Степана Балея.
   Панахиду за полеглими у ІІ світовій війні відправив адміністратор парафії о. Іван Яцик, до присутніх звернувся селищний голова Роман Мацелюх, учні школи розповіли передісторію Дня пам'яті та примирення, згадали 63-ох великобірківчан, які загинули в роки ІІ світової війни. Учасники заходу вшанували пам’ять всіх жертв ІІ світової війни, полеглих воїнів АТО хвилиною мовчання, після чого поклали квіти до братських могил воїнів червоної армії та могил вояків УПА.

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

 

Українське ділове мовлення. Календар свят

Логін: *

Пароль: *