ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РВ АМУ

Сьогодні, 12 вересня у м. Тернопіль відбувся семінар-практикум Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України на тему: «Застосування містобудівного законодавства. Організація виконання повноважень у сфері архбудконтролю», модератором якого виступив Медвідь Роман Тарасович, завідувач відділу правової роботи управління державної архітектурної-будівельної інспекції у Тернопільській області. Активну участь у вище зазначеному заході взяли селищний голова Роман Мацелюх та юрисконсульт Великобірківської селищної ради Кінаш Т.В.

Порядок денний семінару складався з наступних питань:

-  особливості законодавчої бази у сфері архітектури та містобудування та її практичне застосування, законодавчі аспекти управління, контролю, нагляду у сфері архітектурно-будівельної діяльності;

-  отримання органами  місцевого самоврядування та громадами  містобудівних повноважень, механізм передачі повноважень  архбудконтролем;

-  забезпечення доступності об’єктів інфраструктури для осіб з обмеженими можливостями;

-  запитання-відповіді.                                                                                                                                   Додаткову інформацію можна отримати за посиланням https://www.facebook.com/TernopilAMU/.