ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

27 вересня  2018  року о 14 00 год. під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради. У роботі взяли участь 9 членів виконкому із 9 осіб загального складу. Загалом розглянуто двадцять одне питання порядку денного. Розпочалося засідання із розгляду питання підготовки об’єктів соціальної інфраструктури селища до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років, далі, члени виконкому затвердили проектно-кошторисні документації щодо реконструкції та поточного ремонту об’єктів нерухомості - комунального майна громади селища, погодили заходи із відзначення 76 річниці з дня створення УПА та Дня захисника України, інші питання порядку денного. Наприкінці засідання були розглянуті заяви громадян,  звернення установ, організацій. За результатами голосування, всі рішення були прийняті одноголосно.