Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності, що підлягають продажу

Дата: 12.12.2018 19:18

12 грудня 2018 року, о 15 00 год. відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності громади смт Великі Бірки, що підлягають продажу (земельна ділянка, площею 6.3761 га, що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 134, смт. Великі Бірки та земельна ділянка площею 0.10 га, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 2, смт.  Великі Бірки). Відбір суб'єктів оціночної діяльності здійснювався відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності Фонду Державного майна України від 31.12.2015 року №2075. До участі у конкурсі допускалися претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної оціночної діяльності з оцінки майна. Конкурсна документація претендентів подана в запечатаних конвертах та містила пропозиції щодо ціни виконання робіт, копії відповідних підтверджуючих документів, передбачених чинним законодавством України. Документи приймалися до 12 грудня (включно). На адресу селищної ради надійшло дві пропозиції, а саме: ФОП Вірковська Олена Володимирівна та Експертно-консалтингової компанії «Роміс» в особі директора Шараварника Ю.Р. За підсумками проведеного конкурсу, переможцем визнано Експертно-консалтингову компанію «Роміс», як таку, що подала кращу цінову пропозицію.