ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 19.10.2017 19:24

19 жовтня 2017 року о 15 00 год. під головуванням селищного голови Романа Мацелюха відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великобірківської селищної ради  сьомого скликання. У роботі взяли участь 7 членів виконавчого комітету із 11 осіб загального складу. Загалом розглянуто дев'ять питань порядку денного. Розпочалося засідання із доповіді головного бухгалтера селищної ради про стан виконання селищного бюджету за 9 місяців 2017 року по дохідній частині виконання становить 114% , або 248 тис. грн., далі, розглянуті питання про хід осіннього призову до Збройних Сил України, підготовки об’єктів соціально-освітньої сфери селища до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр., заслухано керівників цих закладів, прийнято заходи щодо  підготовки об’єктів до осінньо-зимового періоду. Також, члени виконкому затвердили зведений кошторисний розрахунок вартості об'єкта будівництва "Реконструкція даху Великобірківського селищного будинку культури" та локальний кошторис поточного ремонту дороги по вул. Лесі Українки.   Наприкінці засідання були розглянуті заяви громадян, а в різному - інші питання життєдіяльності селища. За підсумками розгляду питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.