Відбулось чергове засідання 14 сесії

Дата: 10.11.2016 19:43

Фото без опису10 листопада 2016 року о 1400 год. в актовому залі Великобірківської селищної ради відбулось засідання чергової 14 сесії селищної ради VII скликання під головуванням селищного голови Романа Мацелюха.

На розгляд сесії було винесено такі питання порядку денного:

1.     Про співфінансування інвестиційних проектів по реконструкції водопровідної та каналізаційної мереж селища Великі Бірки Тернопільського району. (262)

2.     Про затвердження Положення про порядок та умови приватизації комунального майна територіальної громади смт. Великі Бірки. (263)

3.     Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт.Великі Бірки, які підлягають приватизації (відчуженню) в 2016-2017 рр.  (264)

4.     Про затвердження Звіту про оцінку майна комунальної власності територіальної громади смт. Великі Бірки.  (265)

5.     Про затвердження початкової ціни та умов продажу об’єкту нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт Великі Бірки - нежитлового приміщення «Перукарні» площею 36,9 м2. (266)

6.     Про затвердження договорів укладених селищним головою від імені Великобірківської селищної ради. (267)

7.     Про внесення змін до загального фонду селищного бюджету на 2016 рік. (268)

8.     Про внесення змін до спеціального фонду селищного бюджету на 2016 рік. (269)

9.     Про стан та умови використання земельної ділянки пп Онуфрієва Я.В. (270)

10.   Про розірвання договору оренди земельної ділянки  з СПД Заяць М.Д. (271)

11.   Інші питання поточної роботи. Різне.

З усіх питань порядку денного  прийняті відповідні рішення.