ID-паспорти з 1 листопада зможуть оформляти всі українці

З 1 листопада 2016 року всі українці зможуть оформити ID-паспорта. "Ввести із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру з 1 листопада 2016 року оформлення (в тому числі замість втраченого або викраденого), обмін паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, зразок бланка якого затверджено цією постановою, громадянам України", - йдеться в постанові уряду №745 від 26 жовтня. При цьому наголошується, що прийняття документів для оформлення паспорта громадянина України, який не містить безконтактного електронного носія, з 1 листопада припиняється. У той же час, паспорт, який був оформлений до 1 листопада і не містить безконтактний електронний носій, діє протягом строку, на який він був виданий.